FashionPhilosophy Bielsko-Biała
28-29 czerwca 2019 r.

Po sukcesie PRE-PARTY wracamy do Bielska-Białej!
Budujemy przestrzeń łączącą świat uznanych projektantów, jak i nowe twarze branży mody z Polski i ze świata. Naszym założeniem jest wspierać i promowac rozwijające się marki.

28.06

ULICA RATUSZOWA PONOWNIE STANIE SIĘ CENTRUM MIĘDZYNARODOWEJ MODY
Międzynarodowe nazwiska i różnorodna moda pret-a-porte zawładnie bielskim wybiegiem. Do współpracy zapraszamy mocne marki zarówno polskiej jak i międzynarodowej branży mody, a także świeże brandy, lokalne i nie tylko. Prawdziwy crème de la crème świata mody. Co roku pracujemy z największymi specjalistami w swojej dziedzinie i przy tegorocznej edycji nie będzie inaczej.

29.06

BIELSCY TWÓRCY NA WYBIEGU FASHIONPHILOSOPHY
Ten dzień dedykowany jest twórcą z Bielska i Podbeskidzia. Najbardziej rozpoznawalne nazwiska i marki staną w szranki z nowymi twarzami branży mody. Będąc ściśle związanymi z Bielskiem i oddanymi miastu całym sercem, pragniemy wspierać rozwój marek i projektantów z regionu. 2-gi dzień pozwoli bielskim twórcom mody pokazać swój kunszt na arenie międzynarodowej i stworzy dla nich platformę do rozbudowania działalności.

Dlaczego Bielsko-Biała?

Jedno z piękniejszych miast na południu Polski. Jego największymi atutami są zabytki wzorowane na architekturze wiedeńskiej oraz położenie – u stóp Beskidu Małego i Śląskiego. Bielsko-Biała ma za sobą ponad 700 lat historii obfitującej w wielkie wydarzenia. Organizacja FashionPhilosophy znakomicie wpisuje się w kulturę miasta, które już u swojego zarania było związane z branżą mody.

UWAGA!
Impreza jest wydarzeniem otwartym – przyjdź, zakochaj się w modzie i przygotuj się na więcej.

28 czerwca, Bielsko-Biała, start godzina 18:00
Oficjalne After Party 2Be Club

© 2019 Fashionphilosophy Fashion Week. All Rights Reserved.